تم فور تحولی نوین در وردپرس فارسی
آموزش آپدیت محصولات وردپرس

آموزش آپدیت از پیشخوان وردپرس

آپدیت از پیشخوان وردپرس افزونه‌ها و قالب‌های وردپرس از مهم‌ترین ویژگی‌های امروز مارکت‌های وردپرس بوده که دیگر نیازی به آپدیت دستی افزونه‌ها نیست.

با قابلیت آپدیت از پیشخوان وردپرس، می‌توانید افزونه‌ها و قالب‌های تجاری (Pro) را مانند افزونه‌های مخزن وردپرس، مستقیم از طریق وردپرس خود آپدیت کنید.

آپدیت از پیشخوان وردپرس، آپدیت خودکار، به روز رسان هوشمند دیگر نام‌های این ویژگی است که در تم فور نیز به دو روش به سادگی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

آپدیت از پیشخوان وردپرس

روش اول آپدیت از پیشخوان وردپرس:

پس از نصب هرکدام از افزونه‌ها و قالب‌هایی که از سایت تم فور خریداری کرده‌اید، برای استعلام وجود به‌روز رسانی جدید، به پیشخوان وردپرس خود بروید.

در منوی پیشخوان، به زیر منوی به‌روز رسانی‌ها مراجعه کنید تا بررسی وجود به‌روز رسانی برای افزونه‌ها و قالب‌های نصب شده سایت شما شروع شود.

آپدیت هوشمند وب سایت تم فور themefour.com

در صورتی که ورژن جدیدی برای افزونه یا قالبی که از تم فور خریداری کرده باشید، وجود داشته باشد، در لیست به‌روز رسانی‌ها نمایش داده می‌شود.

آپدیت افزونه وردپرس آپدیت قالب وردپرس از پیشخوان

می‌توانید با انتخاب افزونه یا قالب، مستقیم و بدون نیاز به اقدام دیگری، محصول را مستقیم از سرور تم فور به سادگی به‌روز رسانی و آپدیت کنید.

روش دوم آپدیت از پیشخوان وردپرس:

در روش دوم، برای به‌روز رسانی یا استعلام نسخۀ جدید از افزونه یا قالب به منوی نمایش لیست افزونه‌های وب سایت خود مراجعه کنید.

آپدیت افزونه وردپرس به صورت هوشمند از پیشخوان وردپرس

در لیست افزونه‌های وب‌سایت شما همانند سایر افزونه‌های مخزن وردپرس، می‌توانید وجود نسخۀ جدید را با یک نوار زرد رنگ روی هر افزونه مشاهده کنید.

آپدیت افزونه ها و قالب های وردپرس از داشبورد وردپرس

برای استعلام کافیست روی دکمۀ بررسی وضعیت به‌روز رسانی از تم فور کلیک کنید تا اگر نسخه جدیدی وجود داشته باشد، نوار به‌روز رسانی ظاهر شود.

اگر نوار زرد رنگ که نشان دهنده وجود نسخه جدید است روی هرکدام از افزونه‌های تم فور قرار گرفته بود، روی گزینۀ هم اکنون به‌روز نمایید کلیک کنید.

با این اقدام، افزونه شما پس از چند ثانیه به نسخه یا ورژن جدید به‌روز و آپدیت می‌شود و هیچ اقدام دیگری برای آپدیت نیاز نیست.

قبل از به‌روز رسانی، بک آپ گیری فراموش نشود!

به شدت توصیه می‌کنیم که قبل از به‌روز رسانی افزونه یا قالب به نسخۀ جدید، حتماً یک بک آپ از نسخه فعلی افزونه/قالب خود بگیرید.

برای نحوۀ بک آپ گیری خودکار قبل از به‌روز رسانی افزونه و قالب‌های وردپرس، آموزش بک آپ گیری از وردپرس را مطالعه کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین رتبه ۴.۲ / ۵. تعداد رای: ۵

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال یک دیدگاه

برای ارسال دیدگاه، نیاز است که را انجام دهید.

دلیل بازپرداخت

اسکرول به بالا