سؤالات متداول قبل از خرید

قوانین و شرایط فایل‌های دانلودی متفاوت از محصولات فیزیکی است. امکان عودت وجه فایل‌های دانلود تنها منوط به مشکل فنی محصول خریداری شده است.

پشتیبانی و نصب فقط روی یک دامنه امکان پذیر است. در صورت نیاز به نصب روی سایت‌های بیشتر، می‌توانید با پرداخت هزینه (که معادل قیمت محصول) است، این موضوع را برطرف کنید.

بله، در وب سایت تم فور نیازی به نصب افزونه جانبی برای دریافت به‌روز رسانی‌ها نیست. فقط کافی است قالب یا افزونه خریداری شده را روی وردپرس خود نصب کنید و کد لایسنس آن را وارد نمایید تا آپدیت را مستقیم از پیشخوان وردپرس خود دریافت کنید.

خیر، تم فور به مانند سایر وب‌سایت‌های همکار خود تنها فروشنده محصولات (بعنوان ابزارهای طراحی سایت) است و به صورت پیش‌فرض فایل راهنمای فارسی ندارند. در صورتی که محصولی دارای آموزش فارسی باشد در صفحه محصول قید خواهد شد.

پشتیبانی محصولات تنها از طریق سیستم تیکت (که یک سیستم جهانی است) امکان پذیر بوده و خارج این سیستم، امکان پشتیبانی وجود ندارند.

بله، برای دریافت آپدیت‌ها نیازی به پرداخت هزینه ماهیانه یا سالیانه نیست. تا زمانی که سازنده آن، آپدیت ارائه کند، تم فور نیز آپدیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

در مواقعی، ممکن است افزونه یا قالب مشکل جزئی موقتی داشته باشد مانند عدم‌ سازگاری با سایر افزونه‌ها یا نسخه وردپرس، در این مواقع باید منتظر آپدیت رسمی محصول خود باشید. اگر مشکلاتی در حالت RTL یا ترجمه باشد، فروشنده محصول مدنظر آن را حل خواهد کرد.

بله، افزونه‌های پرو (نسخه انگلیسی) در فایل دانلودی قالب‌ها قرار دارد. در صورتی که نیاز به آپدیت خودکار و نسخه فارسی آن افزونه‌ها را دارید می‌توانید با خرید نسخه فارسی آن‌ها از سایت، برای افزونه‌های قالب نیز این ویژگی را فراهم سازید.

برای هر مشتری، بار اول رایگان نصب دمو انجام می‌شود. برای دفعات بعدی هزینه نصب دمو 100,000 تومان خواهد بود.

بله، امکان دریافت نسخه انگلیسی وجود دارد. اما نسخه انگلیسی شامل آپدیت خودکار از پنل و پشتیبانی سایت نمی‌شود.

خیر. هیچ محدودیت استفاده‌ی در لوکال هاست برای محصولات تم فور اعمال نشده است. بدون نیاز به لایسنس می‌توانید محصولات را تست یا استفاده کنید.

سؤال مدنظر خود شما در اینجا نبود؟

در صورتی که سؤالات قبل از خرید شما در این صفحه موجود نیست. می‌توانید سؤالات خود را از طریق صفحۀ تماس باما با پشتیبانی مطرح نمایید.

دلیل بازپرداخت

تم فور | قالب وردپرس | افزونه وردپرس
Logo
Shopping cart