درباره تم فور

مارکت تم فور

مارکت تم فور مجموعه‌ای از خدمات مربوط به سیستم مدیریت محتوای (CMS) وردپرس که به صورت رایگان و غیر رایگان را به برنامه‌نویسان، توسعه‌دهندگان و طراحان وب‌سایت ارائه می‌کند. فروشگاه تم‌فور برپایه (Digital Goods) جهت فروش محصولات دانلودی شامل قالب، پلاگین وردپرس است. قالب و پلاگین‌های آماده ابزارهای هستند که اجازه راه‌اندازی سریع و به صرفه را به طراحان وب می‌دهد.

از کجا شروع شد؟

تم فور در ۲۵ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ با دامنه THEME4.IR تاسیس شد و به صورت آزمایشی شروع به کار کرد. در فروردین سال ۱۳۹۶ به صورت حرفه‌ای وارد این عرصه شد و سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت.

بعد از تقریباً ۶ ماه فعالیت،‌ از مهرماه ۹۶ دست به تغییر و تحولات اساسی بر روی تم فور زده شد. یکی از آن‌ها تغییر دامنه از THEME4.IR به THEMEFOUR.COM، تغییر لوگو، تغییر سیستم فروشگاه از EDD به WooCommerce، ارائه نسخه جدید از قالب با ویژگی‌های جدید و کاملاً توسعه یافته از تغییرات بزرگ در تم‌فور در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ بود.

در سال ۱۳۹۷ توانستیم بیش از ۵۰۰ وب مستر ایران را وفادار و رضایتمند حفظ کنیم. توسعه آپدیت خودکار، محصولات با کیفیت، فروش‌های ویژه در این سال از خدمات مهم مارکت تم فور بود.

مسعود درویشی، موسس و صاحب امتیاز تم فور.