تم فور تحولی نوین در وردپرس فارسی
آموزش اتصال افزونه Digits با سامانه sms.ir

آموزش اتصال افزونه Digits با سامانه sms.ir

تم فور به افزونه Digits ورژن ۲ سامانۀ sms.ir را اضافه کرده که پنل جدید شرکت ایده پردازان، به روز و امکانات بیشتری را در اختیار قرار می‌دهد.

در این صفحه به نحوۀ راه اندازی ارسال سریع برای افزونه Digits به همراه تنظیم‌های مورد نیاز در پنل جدید sms.ir را آموزش داده‌ایم.

قابلیت ارسال سریع، موجب می‌شود که پیامک ارسال کد تایید یا OTP به کاربر در کمتر از ۱۰ ثانیه صورت بگیرد و کاربر سریع پیامک را دریافت می‌کند.

لیست کلیدهای api در افزونه دیجیتس

برای پنل جدید به app.sms.ir بروید و در منوی برنامه نویسان، روی گزینۀ لیست کلیدهای API کلیک کنید که ابتدا نیاز است یک کلید API ساخته شود.

اضافه کردن کلید جدید در smsir

در محیط لیست کلیدهای API در سمت چپ صفحه روی دکمۀ ایجاد کلید جدید کلیک کنید تا کلید API شخصی خود را بسازید.

آموزش افزونه دیجیتس با sms.ir

یک نام برای کلید بنویسید، می‌توانید نام وب سایت خود یا آدرس سایت خود را وارد و در نهایت روی دکمۀ اضافه کردن کلید جدید کلیک نمایید.

لیست کلیدهای api وب سرویس sms.ir

سپس کلید ساخته شد، می‌توانید کد کلید را ببینید و آن را کپی و سپس در فیلد کلید API افزونه دیجیتس پیست و قرار دهید.

اطلاعات شناسه قالب پیامک در sms.ir

برای مشاهدۀ و بررسی قالب‌های مربوط به ارسال سریع در منوی برنامه نویسان به گزینۀ ارسال سریع مراجعه کنید تا اطلاعات قالب را ببینید.

آموزش فارسی افزونه digits

یک قالب جدید ایجاد کنید و شناسۀ قالب در تنظیمات افزونه دیجیتس تم فور قرار دهید و ادامه مراحل را مانند تصاویر زیر انجام دهید.

ایجاد قالب در پنل سامانه sms.ir

هنگام ایجاد قالب سفارشی، داخل متن پیامک، از متغیر #VERIFICATIONCODE# حتماً باید استفاده کنید و مانند تصویر زیر اقدام کنید.

افزونه sms.ir برای وردپرس

قبل و بعد از #VERIFICATIONCODE# شما می‌توانید به دلخواه خودتان یک متن مناسب برای پیامکی که به کاربر حاوی کد یکبار مصرف ارسال می‌شود بنویسید.

افزونه دیجیتس ورژن سایت تم فور

سپس کلید وب سرویس (API Key) و شناسۀ قالبی که ایجاد کردید در باکس‌های مشخص وارد نمایید و در باکس متغیرها، کد VerificationCode:%OTP% قرار دهید.

پلاگین دیجیتس با سامانه ایده پردازان

حتماً بررسی کنید که داخل باکس متغیرها، اسپیس، فضای خالی وجود نداشته باشد و سپس تنظیمات دیجیتس را ذخیره و شماره موبایل خود را وارد و تست کنید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین رتبه ۵ / ۵. تعداد رای: ۷

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

ارسال یک دیدگاه

برای ارسال دیدگاه، نیاز است که را انجام دهید.

دلیل بازپرداخت

اسکرول به بالا