ورود به سایت
سبد خرید 0
راهنمای راه‌اندازی سیستم آپدیت خودکار

راه‌اندازی این سیستم و قابلیت برای محصولات‌تان به سادگی قابل اجرا است. در این آموزش به نحوه این کار به صورت تصویری می‌پردازیم. ابتدا به بخش حساب کاربری‌تان مراجعه کنید، و همانند تصاویر زیر اقدام کنید. راهنمای راه‌اندازی سیستم آپدیت خودکار به دو مرحله آسان و ساده تقسیم شده است که مشتری برای دسترسی به این قابلیت باید آن را طی کند.

مرحله اول

راهنمای راه‌اندازی سیستم آپدیت خودکار

در این صفحه و تب آپدیت خودکار، ابتدا باید وضعیت آپدیت خودکار خود را فعال کنید. برای این کار، همان پسوردی که با آن در تم‌فور لاگین می‌شوید را وارد کنید و روی دکمه “فعال‌سازی آپدیت خودکار” کلیک کنید.

بعد از این پروسه، وضعیت آپدیت خودکار شما از غیرفعال به “فعال” تغییر خواهد کرد. این مرحله ابتدای در همیجا به پایان می‌رسد و حالا باید فایل افزونه سیستم آپدیت خودکار تم‌فور را دریافت کنید و در وردپرس‌تان نصب نمایید. افزونه را در وب‌سایت‌تان آپلود و فعال کنید.

مرحله دوم

بعد از فعال‌سازی افزونه، به منوی پنل تم‌فور مراجعه کنید تا فرم ورود برای‌تان نمایش داده شود. در این پنل رمز عبور (همان پسوردی که با آن لاگین می‌شود در تم‌فور) و ایمیل خود را وارد کنید تا تایید‌سازی انجام شود و به سرور تم‌فور متصل شوید.

در صورت درست بودن مشخصات، به پنل آپدیت خودکار ورود خواهید پیدا کرد. در این پنل می‌توانید فهرست محصولاتی که خریداری کرده‌اید را مشاهده کنید و آن‌ها را آپدیت نمایید. برای نصب افزونه روی وب‌سایت‌های دیگرتان دیگر لازم نیست مرحله اول را طی کنید. کافی است در وب‌سایت‌تان افزونه را نصب و اطلاعات حساب‌تان را وارد کنید تا به آپدیت خودکار محصولات‌تان دسترسی داشته باشید.